
September 5, 2012
Усна лічба — необхідна складова частина кожного уроку математики. Всі учні повинні вміти швидко рахувати. Без цього неможливе успішне опрацювання складних математичних понять.
March 15, 2013
Дуже люблять всi малята
Кататися на санчатах .
Троє дiток з гори мчало,
А одне маля чекало.
Звiдти линув дзвiнкий смiх.
Полiчи дiтей усiх
April 22, 2013
Коля і Толя розділили яблуко навпіл і побачили, що разом з ними це яблуко збираються їсти ще два черв'яки. Толя відокремив від своєї частини яблука половину й подарував її черв'якові. Теж саме зробив і Коля. Яку частину яблука одержав кожен черв'як?
May 2, 2013
Перша цифра — одиниця —
Гостроноса, ніби спиця!
Позначає що вона?
Що предмет один-єдиний:
Голова у нас одна,
Серце теж одне в людини
May 11, 2013
"Математична веселка" — це цикл віршів для уроків математики. їх учитель може
використати на уроках за темами: лічба предметами, порядкова лічба (1-й клас, 3-й клас). Одночасно малюки вивчать кольори веселки, назви пальців, днів тижня тощо.
June 11, 2013
Засвоєння математичних завдань супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхнього перевтомлення існує чимало різноманітних методів і прийомів. Традиційною і загальновизнаною є гра, особливо рухлива. Вона підвищує працездатність, сприяє фізичному розвитку дітей, формує в них конкретні уявлення про явища навколишнього середовища, полегшує оволодіння абстрактними поняттями.
September 14, 2013
Вовк і Заєць пішли купувати морозиво. Вовк і каже: «Я більший і куплю три порції, а ти менший, то попроси собі дві». Заєць погодився. Вовк купив три порції, а Заєць дві по дві. З'їв Вовк морозиво, глянув на Зайця та як гукне: «Ну, Заєць, постривай!». Чому так сказав Вовк?
May 10, 2013
На свято готували кутю з маком‚ солону рибу з раком‚ з олією вареники, картопляні печеники, тортяники‚ книдлі‚ чорнослив в повидлі, капусту, грибочки‚ а також — огірочки, підливу з часничком, хрін з червоним бурячком, голубці із перцем та все з щирим серцем! Та ще салатів і приправ. Скільки всього було страв?
August 16, 2013
Початок систематичного навчання в школі є стресовою ситуацією в житті дитини, оскільки пов'язано з необхідністю адаптуватися до нових мікросоціальних умов.
September 5, 2013
Нині вже в початкових класах змінюються пріоритети цілей навчання: на перший план висувається його розвиваюча функція, культ самостійності і нестандартності думки, який забезпечує здоровий, інтелектуальний клімат класу.
October 5, 2013
Ігровий матеріал для формування в першокласників умінь знати і розрізняти кольори та орієнтуватися в часі
August 22, 2013
Позначення звуків [шч]
Щука, щупальця, ящірка, дощ, дощик, дощів, кущі, щиглик, щітка, кущ, хрящі, хащі, лящ, щавель, щиро, щирий, щільний, щедро, борщ, щічки, щасливі, щастя, щастити, блищить, хрущ, щастя, вищий, щебетання, Батьківщина
September 5, 2013
«Така цікава буква». Школярі пригадують і записують якомога більше слів, до складу яких входять дві однакові букви. Зразок. Загадка, парасолька, Україна, українська. Годинник, корисний. Лелека, посередині тощо...
September 24, 2013
Картки можна використати для самостійної роботи на уроках української мови (при подачі матеріалу, закріпленні, повторенні, узагальненні і систематизації вивченого матеріалу), а також для домашньої роботи.
October 15, 2013
Баба з воза - кобилі легше.
Багатий, як циган на блохи.
Багато дива, мало млива.
Багатому й чорт яйця носить.
Байдуже ракові, в якому його горщику зварять.
October 17, 2013
У методиці й практиці навчання існує багато різних видів диктантів, кількість яких поступово збільшується. Різні методисти користуються неоднаковою класифікацією диктантів. Найзручніше класифікувати диктанти, враховуючи такі три критерії: мета проведення, характер запису диктованого тексту, час пояснення правопису орфограм у тексті.
November 15, 2013
АЗБУЧНА ІСТИНА - йдеться про загальнозрозуміле, загальновідоме, елементарне.
БАБА НАДВОЄ ВОРОЖИЛА - невідомо, чи здійсниться щось, чи ні.
БАГАТІТИ ДУМКОЮ - потішати себе намірами, задумами.
БАЙДИКИ БИТИ – лінуватися...